ukr
Вишневе
03:41
Оновлено: 20 квітня 2017, 19:41

ПНР і Діагностика пелетних ліній

Ціна за запитом
Петренко Александр Петрович
директор по логистике
на Флагма з 24 січня 2017

Опис

Роботи з діагностики та пусконалагоджувальних робіт обладнання по виробництву паливної гранули – проведення пуско-налагождувальних робіт обладнання для виробництва біопалива. Консультації щодо підбору оптимального та допоміжного обладнання, та процесів виготовлення пеллет та брикетів, підвищення ефективності виробництва. Вартість послуг – за домовленістю, але тільки після оцінки стану виробничих потужностей та погодження переліку проведення робіт. Допомога на будь-якій стадії провадження у справі. Навчання персоналу.

Работа по диагностике и ввод в эксплуатацию оборудования для производства топливных гранул – проведение пуско-наладочных работ оборудования для производства биотоплива. Рекомендации по выбору оптимального и вспомогательного оборудования, процессов производства гранул и брикетов, повышения эффективности производства. Стоимость услуг – по договорённости, но только после оценки производственных мощностей и согласования перечня работ. Помощь на любой стадии производства. Обучение рабочего персонала.

Номер оголошення: 3577371   |  переглядів: 40  
на Флагма з 24 січня 2017

Схожі оголошення

Лінія паркетна
32 000 грн/шт
Маричка, ПП, Боярка, 8 км +653 оголошення
Лінія паркетна Acosta (італія) надійна та якісна. в яку входить чотирохстороній на 6 головок. обрізний-торцювальний який розходиться на 3 м. Два...
Ціна за запитом
Маричка, ПП, Боярка, 8 км +653 оголошення
Лінія виробництва пюре фруктового 500 кг/год вживана, 2002 р/вип, в складі: мийка, паллер, подріблювач, видалення кісточок, підготовка кислоти т. і.
Ціна за запитом
Маричка, ПП, Боярка, 8 км +653 оголошення
Лінія по пінобетону (міні-завод) до 150 м куб/зміну, 2009 року, робочий, знос 10%, Київська область Послуги надаються Українським Інформаційним...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Петренко Александр Петрович
директор по логистике
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет