rus
Все разделы
Вишневое
Сульфоуголь, Сульфовугілля вироб-во 2020 р. антрацит фільтрант катіоніт хімія для котельні
Сульфоуголь, Сульфовугілля вироб-во 2020 р. антрацит фільтрант катіоніт хімія для котельні - фото 1
Обновлено: 23 октября 2020, 14:47

Сульфоуголь, Сульфовугілля вироб-во 2020 р. антрацит фільтрант катіоніт хімія для котельні

26 грн/килограмм
Шевченко Валентин
руководитель
,  Вишневое, UA
на Флагма с 1 февраля 2007

Описание

Сульфоугілля застосовується для водопідготовки - пом'якшення, зниження лужності і знесолення води, яка застосовується для підживлення котлів на енергетичних об'єктах (ТЕС, ГРЕС, промислово-опалювальні котельні), а також вихідної води для технологічних процесів різних галузей промисловості, в яких вимог НД або технологічних регламентами не встановлюється необхідність використання питної води.
Катіоніти є іонообмінні смоли, широко використовувані при водопідготовці. Це високомолекулярні нерозчинні речовини, що складаються з твердої основи (або матриці) у вигляді невеликих гранул. В процесі водопідготовки катионит використовується для видалення з технічної або питної води домішок (процес катионирования).

Антрацит-фільтрант підготовлений фільтруючий матеріал , призначений для первинного очищення води, в системах підготовки живильної води котлів тепло - і електризується компаній, парових електричних котлів, водогрійних електричних котлів, парових котлів низького тиску пара і водогрійних котлів з низькою температурою нагріву води. Застосовуються в напірних фільтрах доочищення стічних вод основних і допоміжних цехів металургійного виробництва.

Сіль таблетована - це пресована чиста кухонна сіль «Екстра» без домішок. Вона являє собою невеликі білі таблетки, які поставляються, як правило, великими упаковками для промислового застосування або невеликими пачками домашнього використання. Таблетована сіль застосовується в системах очищення води, а саме в регенерації іонообмінних смол, що беруть участь в пом'якшенні жорсткої води.

Реагенти для відмивання теплообмінного обладнання, для запобіганню накипуутворення
Реагенти ЛВХ для очищення котлообладнання, теплообмінників, систем опалення від відкладень і видалення процесів накипоутворення, корозії і біообростання, для стабілізації водооборотних циклів, біоцидної обробки і відмивки трубопроводів, систем опалення, водооборотних систем і теплообмінного обладнання.
Можливий індивідуальний підбір реагентів.

Номер объявления: 10614398   |  просмотров: 6  
,  Вишневое, UA
на Флагма с 1 февраля 2007

Похожие объявления

Антрацит фильтрант, гидроантрацит фильтрант, антрацит фільтр
12 грн/кг
Альхим, ООО, UA, 142 км +52 объявления
Антрацит фільтрант гідроантрацит фільтрант антрацитова крихта завдяки пористій структурі і дрібному розміру зерен антрацитна крихта істотно знижує...
Катионит сульфоуголь антрацит фильтрант реагенты для очистки
Оптовая цена
18 - 59 грн/кг
Альхим, ООО, UA, 142 км +52 объявления
Водоподготовка, водоочистка, реагенты для отмывки систем отопления Химводоочистка – водоподготовка, реагенты ЛВХ для очистки существующих...
в топе
2
Сульфоуголь, катионит, антрацит фильтран химия для котельной
25 грн/кг  
Оптовая цена
24 - 23 грн/кг
Альхим, ООО, UA, 142 км +52 объявления
Хімія для котельні, химия для котельной ТОВ «Альхім » пропонує до поставки засоби для обслуговування котелен в необхідному Вам об`ємі і просить...
Показать еще
Свяжитесь с компанией
Шевченко Валентин
руководитель
По телефонам
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности компании.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Вход в личный кабинет